#1 2006-11-19 23:47:36

rasko

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 7
Punktów :   

sklep !!!

czy moze mi ktos powiedziec jak sie otwiera sklep!!! bo wiem ze takie cos istnieje bo widzialem ludzi!!! gralem troche w MU online i wiem jak sie tam to robi bo gra wsumie jest podobna ale w hero nie mam pojecia !!! bardzo prosze o odp:P

Offline

 

#2 2006-11-20 19:46:54

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: sklep !!!

W prawym dolny rogu ekranu jest twz. "kopnięty kwadrat". Jak najedziesz na niego podświetli się na czerwono.
klikasz na niego i menu które w prawym dolnym rogu zawierało 4 ikonki zawiera 3 razy więcej, czyli rozwija się to menu. Na samej górze tego menu będzie taka jakby ikonka domeczku. Kiedy na nią najedziesz wyświetli się napis że jest to Personal Store. Klikasz na tą ikonkę i masz. PS. Jeżeli źle zrozumiesz jak wytłumaczyłem która to ikona to spróbuj wszystkich po koleji. A i jeżeli chcesz go otworzyć musisz mieć przynajmniej 1 dan.


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

#3 2006-11-21 00:01:45

rasko

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: sklep !!!

wielkie dzienki...spoko spoko ja juz mam 2 dan=]=]=]..............hehehe ja chyba jestem troche przytepawy:P wsumie "shop list" mi sie otworzyla ale ukazal sie nowy maly problem o.0 jak wystawic itemki?? moze cos doradzisz:P albo ktos inny jak moze dzienks z gory:P

Ostatnio edytowany przez rasko (2006-11-21 00:26:05)

Offline

 

#4 2006-11-23 21:13:33

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: sklep !!!

Jak wystawić item do sklepu? Pokazuje się 7 pustych kwadratów, to miejsca na itemy. Kiedy je wstawisz ustalasz cenę. Kiedy już to zrobisz musisz ustawić, jak ja to nazywam, "hasło reklamowe", które wpisuje się nad wszystkimi kwadratami, wielki prostokąt. Jeżeli na niego naciśniesz będziesz mógł tam pisać. (np. mego cheep items for male) Kiedy to już zrobisz naciskasz na przycisk "open store", (gdzieś w oknie sklepu, w chwili kiedy to piszę niepamiętam ale niedługo się poprawię) chowa ci się inwentory (ekwipunek) i zaczynasz sprzedawać. PS. Kiedy włączysz sklep nie będziesz się mógł ruszać, ani wykonywać innych czynności np. medytacja. PPS. Mam nadzieję że skapowałeś, bo ja nieumiem zbytnio tłumaczyć


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

#5 2006-11-24 13:27:35

rasko

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: sklep !!!

skapowalem dzienks wielkie ale udalo mi sie juz porozumiec z gosciem z peru z "moim super wypasnym angilskim" i wytlumaczym mi to tez ale dzienki wielkie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora