#1 2007-01-06 23:24:24

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Polanie Reaktywacja

Polanie powrócili w chwale (no...jeszcze muszą ją na nowo zdobyć bo zaczynają od nowa). Loboss przez ten czas sporo się zmieniło. Sporo wyjadaczy tego forum odeszło ja nareszcie nabiłem 40 ( po siedmiu nieudanych postaciach) i mogłem dołączyć do Polan. Dobrze że legendarna gildia i legendy polskiego HERO wrócili (tacy ludzie jak Loboss czy Musaszi rozsławiają polskę w HERO tak jak wałęsa polskę w realu ) Co do Lobossa...gratulacje prześcignąłeś w lvl'u Musasziegio. on 72 a ty 73 o ile się niemyle. I jeszcze jedna sprawa- dobrze że przyjmujecie od 40 a nie 50. nie podwyższaj tego Loboss plz bo stracicie dużo członków (a Polanie lepiej brzmi niż "czarnemamby" (bez obrazy dla Czarnychmamb oczywiście)). No i dzięki Musasziemu za pomoc i odpowiedzi na moje noobowskie pytania, może odwiedza forum.
PS. jak zobaczyłem Musasziego w SP gadającego z Lisu to się ździwiłem...a jak mnie zechcieli przyjąć to jeszcze bardziej...mam nadzieję że HERO wam się szybko nie znudzi.
PPS. Miałeś rację Loboss, mówiłeś na forum strony heroonline.prv.pl że polanie powrócą...i powrócili

WIELKA REAKTYWACJA


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora