#1 2007-03-30 15:29:17

Kozak

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 2
Punktów :   

Problem z petem...jak zwykle ;/

Mam problem , czytałem wpiz*e postów na temat tego jak zlapac peta ale itak jakos nie potrafie
nawet kiedy wale go gołymi rękoma to ledwo wyrabiam z zatrzymaniem ataku na tych 10 % zeby go nie zabic, zakladam bron i uzywam skilla ale on sie nie łapie, probowalem juz z 30 razy i nic na dodatek leczy sie max, wiem ze sie lecza o 5 - 10 punktów ale nie zeby do full hp nie czaje jak ja mam to zrobic ;/;/;/

Offline

 

#2 2007-03-30 18:02:23

heet

0 Dan 1 Kyu

1981863
Call me!
Skąd: sirnach *szwajcaria*
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Problem z petem...jak zwykle ;/

siema\

więc z tymi petami to jest tak, że napewno trzeba mieć większy lvl niż łapany pet.
nie trzeba go lać rękami. można nakminiać cały czas bronią, której się używa najczęściej< polecam broń zawierającą dużą ilość paraliżu. ułatwia to zbicie HP peta. jeśli nie możesz sparaliżować peta na dłuższy czas
nie bij go skilami. Zdaj się na atak zwykłymi obrażeniami.
kolejną rzeczą jest stopień skila  tama...im wyższy tym większe szanse, że tamowanie się uda
* tamowanie == trochę spolszczyłem to słowo**

pet, który nie zostanie sparaliżowany odnawia co jakiś czas swoje HP do 100% a czykolwiek nie koniecznie.

łapać powinno się faktycznie kiedy pet ma poniżej  10% swojego HP
kiedy łapiesz jakiegoś peta postaraj się odciągnąć go na bok, tak aby żaden inny mob lub pet nie przszkadzł Tobie w tamowaniu. Często dzieje się tak, że podczas łapania pojawia się inny pet takiej samej rasy jak ten co łapiesz i uzdrawia kolegę uniemożliwiając tobie taming.

mam nadzieję, że coś mogłem pomóc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora