#1 2006-07-26 14:44:54

Kupi

0 Dan 5 Kyu

2316411
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-07-17
Posty: 40
Punktów :   

Moja ocena tej postaci

Gdy rozpoczełem zabawe w Hero to była moja pierwsza postac.
Jej zalety to poslugiwanie sie lukiem co jest moim zdanie super zaleta gdyz na wyzszych lvl mozna bawic sie z mobami w kota i myszke:D zanim ten mobek do ciebie dobiegnie zdazysz w niego 2 razy strzelic potem kawalek odbiegniesz i kolejne hity.
Miecz jest dobrym sposobem na szybkie ubijanie pojedynczego moba jak i na pvp jest dosc przydatne pierw lekkie oslabienie z luku a potem zmiana na miecz i YOU WIN
Posiada tez skill czasowy niestety co dodaje do defa i ataku bardzo przydatny postac wyzsza nawet o 4lvl ma mniej defa niz ty po uzyciu tego skilla.

To chyba wszystko

PS: mam 38lvl ta postacia i ciagle growwwwwwwwwwwwwwwwwww


http://img46.imageshack.us/img46/9793/flagmanxj3.th.jpg Chuck Norris jest po mojej stronie:D  http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/0/bicepsik.png

Offline

 

#2 2006-09-02 12:24:05

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

A próbowałeś inne postacie?? spróbuj Dziadka...zajebista postać...ja wszystkie wypróbowałem...Najgorsza jest laska od żutek potem RB. Najlepsze postaći to Dziadek i laska od rękawic!Wydziałeś wogóle damage z toporów?? RB to postać którą grają prawie wszyscy przezco itemy dla tej postaci są bardzo drogie! a np. żutki są VERY CHEEP! np. taki łuk od 44 lvlu+2 to sprzedałaem 2 razy drożej niż podobną żutkę! Łuk w pół godziny wyszedł a żutki do dzisiaj nie sprzedałem i chyba ją kuzynowi oddam...


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

#3 2006-09-06 08:18:03

loboss

Moderator

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2006-07-10
Posty: 162
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

Ba i bardias znowu sie "myli" nawet  mialem dowod wczoraj na mudo island laska od ŻUTEK rozwalila mnie w 1s nawet sie nie roszylem:P Hero jest uzaleznione jak zadna inna gra tylko od jakosci sprzetu lvl tu ma tylko znaczenie do tego by dany item uzyc nic wiecej bo punkty ktore dodajesz do str/dex/int to nic w porownaniu z bronia ktora daje np. 2000 combat att 


http://www.loboss24.republika.pl/HERO/1ida2e779vf1it65.gif
Nick:LobosPL Lvl:66 i rosnie Job: CHAMPION Serwer: wszystkie w zaleznosci od chumoru Gildia: Polanie master: Musaszi http://heroonline.forus.pl
http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/0/lobosspl.png

Offline

 

#4 2006-09-06 13:40:13

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

loboss może wedłóg ciebie się mylę,może wedłóg innych nie. Ja na forum wypowiadam tylko swoje zdanie a to że ktoś się ze mną niezgadza to już niemoja sprawa. to czy ja się mylę czy ty zależy od punktu widzenia. Ktoś woli Rody inny topory, ktoś RB inny OS. Szanuję to że się zemną niezgadzasz ale nimów odrazu że się mylę:) może się żeczywiście mylę ale to w końccu zależy od punktu widzenia(sory za powtóżenie)


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

#5 2006-09-12 02:03:23

Musaszi

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2006-07-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

Fakt jest jeden.Wszystko zalezy od tego co komu sie podoba. Ale jednym niezapzeczalnym faktem w tej gze jest to ze kto ma lepszy spszent ten wygrywa.Niewazne jaka masz postaci liczy sie co masz nasobie(broni/armor/bizuteria) bo niejednokrotnie otczułem skutki tego na własnej skuze
Po dostaniu batuw najczęsićej pytam swojego rywala jaki ma lvl i często zdaza sie ze on ma nawet o 3 do 5 lvl mniej odemnie. Ale zato ma craft spszent a ja niestety narazie takowego nieposiadam i dostaje baty od niszych lvl . Oczywisicie ze dziadek posiada njpotęzniejszy spszent dostempny w gze i dodając jeszcze np:profesje asasina do tego jest praktycznie najlepsza postacią. jezeli tylko patszeci na siłe hehe ale niema szans w walce dystansowej i tu jest jego pienta ahilesa hehe.a walcząc na dystyans niema szans na wygranie jakiego kolwiek PvP. pozatym pzy expieniu tagze ma gozej poniewaz musi lataci jak szalony pomiedzy mobami aby je zebraci w farmy i przytym tracąc a nawet narazając sie na powazne straty hp w pzeciwienistwie do tych co uzywają broni dystansowej.Zamykając tą wypowiedz powiem tak wszystko zalezy od punktu widzenia.I oczywiszcie spszentu.

Offline

 

#6 2006-09-20 19:03:49

Dawideas

0 Dan 2 Kyu

Zarejestrowany: 2006-09-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

No właśnie, nie musimy wcale grać każdym bo wszyscy mają inny gust ale ja wybrałem właśnie The Ruthless Blade. Nie wiem dlaczego ale dobrze mi sie nim gra. Ale inne postacie też muszą być dobre ;] bo bezsensu by nie było innych jakby tylko jedna była najlepsza czyli wszystkie są takie same ;] prócz egwipunku itd.


Nick: Dawideas
Lvl: 4Dan 7Kyu
Gildia: KaerMorhen

Offline

 

#7 2006-09-22 20:33:22

mati0078

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2006-07-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

bardias napisał:

loboss może wedłóg ciebie się mylę,może wedłóg innych nie. Ja na forum wypowiadam tylko swoje zdanie a to że ktoś się ze mną niezgadza to już niemoja sprawa. to czy ja się mylę czy ty zależy od punktu widzenia. Ktoś woli Rody inny topory, ktoś RB inny OS. Szanuję to że się zemną niezgadzasz ale nimów odrazu że się mylę:) może się żeczywiście mylę ale to w końccu zależy od punktu widzenia(sory za powtóżenie)

Nie obraz sie Bardias ale musze to powiedziec... jestes wielkim ANALFABETĄ

Offline

 

#8 2006-11-12 15:15:25

bardias

0 Dan 6 Kyu

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 50
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

LOOZ wim że jestem (niewielkim, nie wielkim!) Ale dziadek i tak wymiata,żadzi i miażdży konkuręcję na miazgę! Robię go na DUŻO hp i Kozackiego PoW'a! Ale troszkę mi się znudził i tera robię RB na skille ( słabszy ale bardziej widowiskowe walki-muszę przyznać) A swoją drogą jestem z Was chyba najmłodszy....więc chyba (znowu się powtarzam) mam prawo do ciut większej ilości błędów.


Nick: OS-brtek55 RB-KramerPL, Serwer:zwykle 4,LVL:28 OS i 40 RB. OS na PoW'a RB na skille dp mieczy

Offline

 

#9 2007-06-20 17:15:03

Marvy

0 Dan 2 Kyu

10506523
Skąd: Poland-Lubelskie
Zarejestrowany: 2007-06-20
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Moja ocena tej postaci

bardias napisał:

LOOZ wim że jestem (niewielkim, nie wielkim!) Ale dziadek i tak wymiata,żadzi i miażdży konkuręcję na miazgę! Robię go na DUŻO hp i Kozackiego PoW'a! Ale troszkę mi się znudził i tera robię RB na skille ( słabszy ale bardziej widowiskowe walki-muszę przyznać) A swoją drogą jestem z Was chyba najmłodszy....więc chyba (znowu się powtarzam) mam prawo do ciut większej ilości błędów.

Dla mnie wszystkie sa dobre dziadek jest dobry bo wali 3+ potworki na raz a ruthless balade 1 ale ma szybszy i lepszy atak ..... i ruthles fajniej wyglada P Hmm....sam nie wiem co pisze ale na razie nabijam posty ale lubie sie wypowiadac ale babka tez jest dobra ta z fistami

Offline

 

#10 2007-07-08 01:45:03

robertx12

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

Ja dopiero dziś zaczelem grac i narazie sprawdzilem 2 postacie ruthes blade i babke z żutkami i jak narzie mi sie gralo nimi tak samo dobrze choć babką z żutkami mi sie szypciej expiło

Offline

 

#11 2007-07-16 23:23:53

LordRaySun

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

A ja zaczolem ruthlessem bo myslalem ze to bedzie cos jak BK w MUOnline xD


http://i120.photobucket.com/albums/o165/brudas13/LordRaySun-1.jpg
LordRaySun [RB] 11 lvl

Offline

 

#12 2008-10-13 16:49:33

Kewin2222

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja ocena tej postaci

Co trzreba miec aby zdobyc skilla

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wideofilmowanie Szczecin naprawa siłowników hydraulicznych Rewa hotele fishingsuperstars rożek do spania