#1 2007-10-11 10:31:05

Ahil

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 2
Punktów :   

Healing tree

Witam.mam problem z questem od Castle Physycian. Mam znaleźć Herb Of Relief który ponoć jest w Healing tree na Highlands. No i pytanko. Gdzie jest to Healing tree bo na mapie go nie ma. Wie ktoś może? Z góry dzięki za pomoc.


http://img505.imageshack.us/img505/7379/dntxh1.gif
:O"TERAZ WIDZĘ":O

Offline

 

#2 2008-06-01 19:08:37

Akni

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Healing tree

Wprowadzenie: jestem  osobą która nie zna perfekcyjnie angielski więc zdarzają mi się pewne problemy (postać - poziom 19)
1 Healing tree  Highlands- więc znalazłam drzewo ale jak na nie naciskam nic mi się nie pokazuje żadne zbliżenie czy wybór jakichś opcji, próbowałam zmieniać serwery myśląc że to coś pomoże i nic co mam robić?
2 Jest pewno zadanie od (przepraszam zapomniałam jak się nazywa) kolesia od profesji. Otóż trza mu dać miecz jako dowód lojalności czy coś takiego. Właśnie tu udziela mi się brak dobrej znajomości angielskiego;d wiem że potrzebuję opal i jak dobrze zrozumiałam mały brązowy miecz co mam dalej z nim zrobić? (połączyłam i chyba nie o to w tym chodziło)
3 W Highlands jest ziomalka która sprzedaje różne rzeczy, dała mi zadanie by zdobyć 10 z niedźwiedzia i 10 z rouge(?) coś tam kiedy to zdobyłam zrobiła z tego dwie buteleczki, przez przypadek nie doczytałam ego co chciała mi powiedzieć więc pobiegłam zwrócić to kolesiowi, który łaczy przedmioty i kamienie(sorka za imiona), kolo wziął jedną butelkę(!) i co się okazało, musiałam powtórzyć zadanie, ale kiedy pytam kobietę o tą misję nic mi się nie wyświetla (zazwyczaj mówią że nie wiedzą o co chodzi jak wykona się zadanie). Podsumowując nadal to zadanie mam aktywne.
Cóż proszę o w miarę możliwości na szybką pomoc. Mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi Thx

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora