#1 2007-02-07 20:02:50

FlameSaint

0 Dan 1 Kyu

4386572
Skąd: inąd/Poznań
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 1
Punktów :   

Filmy - czyli co oglądacie?

Co to za forum bez temaciku o filmach?

Jestem ciekaw jakie filmy Wy lubicie sobie obejrzeć.

Ja na przykład kocham :

~ Lord Of The Ring - trylogia - świetnie wyreżyserowany i znakomicie dobrana obsada - można oglądać ciągle.
~ Szeregowiec Ryan - nie najnowszy ale mimo to wzrusza, przepełniony pięknymi scenami.
~ Forrest Gump - może i troszkę komediowy za to popis gry aktorskiej Tom'a Hanks'a i pełno metafor.
~ American Beauty - świetny film, dużo przesłań dla ludzi mających problemy ze swoim życiem.
~ FightClub - Podziemny krąg - Znów dużo myślenia i sporo akcji.
~ Green Street Hooligans - ciekawy klimat i dość przyjemne walki, realistyczny.
~ BraveHeart - świetnie opowiedziana historia słynnego szkockiego rycerza Whilliama Walace'a.
~ Bezsenność (z Al'em Pacino) - konsekwencje błędu... uczy jak łatwo zniszczyć sobie życie.
~ Byliśmy Żołnierzami - Zbyt mało ludzi słyszało o tym filmie. A powinno ponieważ jest znakomity.
~ Ostatni Samuraj - niezwykła opowieść o ostatnich wojownikach kodeksu Bushido.
~ Titanic - może i mnie wyśmiejecie ale znakomity film.
~ Romeo i Julia - ciekawe połączenie klasyki opowieści miłosnych z realiami XX w.
~ Tytani - niezapomniana drużyna - Prawdziwa historia, ukazuje zmienność losu i podłość ludzi. Nie
odniósł sukcesu...
~ Tristan i Izolda - świetny film, coś w stylu Romea i Julii w czasach wojen Irlandii z dopiero jednoczącymi się hrabstwami Anglii.
~ A.I. - Sztuczna Inteligencja - wzruszający i troszkę przygnębiający film o nadziei na znalezienie miłości.
~ Zielona Mila - Wzrusza, uczy, wychowuje Znakomity film!
~ Zapach Kobiety - Znakomicie zagrane przez Al'a Pacino...
~ Gladiator - również znakomity film Ridley'a Scotta
~ Hero - Azjatyckie filmy z reguły nie przyjmują się na europejskim rynku <wyjątek> I d e a l n y

Oczywiście wszystkie tytuły (przynajmniej te , które zostały w jakiś sposób spolszczone) są w wersji, która znajdziecie np. w programie telewizyjnym.

Narazie to tyle... Są jeszcze inne. I to naprawdę dużo ale nie tak znakomite jak te tutaj.


I'm forever blowing bubbles, Pretty bubbles in the air...

http://hidentity.org/hid/PL538028.gif

Offline

 

#2 2007-02-24 22:25:59

Ami93

0 Dan 1 Kyu

Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Filmy - czyli co oglądacie?

Mój ulubiony film to ,,RRRrrr!!!''

Offline

 

#3 2007-03-29 17:00:09

rudy7898

0 Dan 3 Kyu

status ja nikogo nie jebie
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Filmy - czyli co oglądacie?

Lord Of The Ring, wieczny student, american pay jeszcze pare


KUPA JEST SMACZNA.....
chuck norris gasił porzary zanim wynaleziono ogień, tylko on morze spaść ze schodów jadąc windą......
KUPA JEWS NAPRAWDZE SMACZNA...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wideofilmowanie Szczecin naprawa siłowników hydraulicznych Rewa hotele fishingsuperstars rożek do spania